GreenTop s.r.o.

Jsme rodinná energická firma, zabývající se výhradně tvorbou extenzivních zelených střech. Máme mnohaleté zkušenosti ve stavebnictví při výstavbě nových i rekonstrukcích starších objektů. Naší předností je spolehlivost a pečlivost.

Myšlenka na založení firmy, prostřednictvím které bychom začali provádět samotnou činnost, přišla při vlastní realizaci zelené střechy na našem rodinném domě v Brně – Medlánkách. Tehdy jsme byli nemile konfrontováni se situací na trhu, kdy jsme zjistili, že je malá a velmi neprofesionální nabídka prováděcích firem.

Vyhodnotili jsme si naše možnosti, nechali se proškolit, načerpali spoustu informací a naší zelenou střechu jsme si nakonec udělali sami svépomocí. Výsledek nás nejenom nadchnul, ale zároveň nám potvrdil správný směr našeho dalšího vývoje.

Díky všem těmto zkušenostem jsme nyní na trhu a nabízíme Vám komplexní služby tohoto odvětví. Cílem společnosti GreenTop s.r.o. a zároveň naší vizí je pomoci ozelenit co nejvíce střech nejen ve městě Brně. Snažíme se dělat svět zelenější.

Náš tým

Naše rodina = jeden tým. Všichni táhneme za jeden provaz a děláme naši práci srdcem. Přesvědčte se o tom sami - zastavte se na kávu.

Ing. Antonín Novák
Ing. Antonín Novákjednatelinfo@greentop.cz
Provedu vás všemi kroky realizace
Ing. Petra Keclíková
Ing. Petra Keclíkovázástupce jednateleinfo@greentop.cz
Veškeré papírování nechte na mne, o vše se postarám.